Arkadiusz Łącz

Rodzinna firma Arkadiusz Łącz ze Świecia nad Osą od ponad 22 lat zajmuje się produkcją naturalnych roślinnych olejów spożywczych, tłoczonych na zimno, nierafinowanych. W ofercie znajduje się naturalny olej rzepakowy, lniany i słonecznikowy.

Surowiec potrzebny do produkcji oleju rzepakowego i lnianego, w całości pochodzi z własnych ziem położonych w powiecie grudziądzkim. Sekretem wyjątkowego smaku każdego z olejów jest dbałość o ziarno, począwszy od zasiania, aż po „zamknięcie” oleju w butelce. Dzięki wieloletniemu już stosowaniu Efektywnych Mikroorganizmów, forma mogła w znacznym stopniu ograniczyć zużycie środków ochrony roślin i nawozów. Daje to gwarancję wysokiej jakości produktu końcowego.

Tłoczenie na zimno polega na tym, że olej wyciskany jest z ziaren przy pomocy prasy ślimakowej bez żadnych zabiegów podgrzewających, a następnie w zbiornikach sedymentacyjnych ulega procesowi osiadania. Oznacza to, że olej w sposób całkowicie naturalny się klaruje, bez zbędnych zabiegów chemicznych. Następnie jest butelkowany i trafia do sprzedaży.

Dlaczego oleje firmy Arkadiusz Łącz są tak dobre? Ponieważ, zawierają wszystkie składniki odżywcze w idealnych ilościach, posiadają intensywny smak i aromat oraz bez wątpienia mają drogocenny wpływ na zdrowie człowieka, między innymi dzięki wysokiej zawartości kwasów tłuszczowych wielonienasyconych: Omega 3 i Omega 6. Potwierdzeniem tego są bardzo dobre wyniki olejów w badaniach laboratoryjnych.

Dane szczegółowe firmy

Arkadiusz Łącz

Adres:93
Kod pocztowy:86-341
Miejscowość:Świecie nad Osą

Galeria zdjęć firmy Arkadiusz Łącz

Skontaktuj się z nami

Jeśli szukasz więcej informacji o projekcie Spiżarnia Kujawsko-Pomorska napisz do nas lub po prostu zadzwoń.