Wydarzenia targowe współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich”.

 

dofinansowanie

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Instytucja Zarządzająca Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020 – Minister Rolnictwa i Rozwoju Wsi. Operacja współfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej ‘’Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich’’
Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020’’

Tytuł operacji: ”Promocja regionu Kujaw i Pomorza oraz producentów wysokiej jakości żywności tradycyjnej i regionalnej zrzeszonych w Klastrze Spółdzielczym, Spiżarni Kujawsko-Pomorskiej  na targach ogólnopolskich”

14 października w Łodzi zakończyły się ostatnie targi Natura Food zorganizowane przez Klaster Spółdzielczy Spiżarnię Kujawsko-Pomorską, które były współfinansowane ze środków Uni Europejskiej w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020”

W ramach projektu odbyły się trzy wydarzenia targowe poświęcone żywności oraz trendom zdrowego trybu życia, wzięliśmy udział w targach Food Show Katowice 10-13 marca, WordFood Warsow 9-12 kwietnia oraz Natura Food 12-14 października.

Celem operacji było wystawianie się członków Klastra Spółdzielczego, Spiżarni Kujawsko-Pomorskiej na targach ogólnopolskich promując polską żywność, promując region Kujaw i Pomorza oraz producentów wysokiej jakości żywności tradycyjnej i regionalnej.

W czasie targów otworzyły się dla nas nowe perspektywy współpracy, targi to wspaniała możliwość nawiązania nowych kontaktów biznesowych. Liczba odwiedzających sięgała między 4 a 12 tysięcy. Z roku na rok prognozy dla producentów wysokiej jakości żywności rosną, jest to bardzo dobra prognoza. Atutem uczestnictwa w targach była możliwość bezpośredniego kontaktu z klientem, ekspozycja targowa poprzez prezentację i degustację produktów, rozmowa B2B, liczne panele ekspertów i przedsiębiorców tworzą bogatą giełdę ofert, otwierając dostęp do produktu i świadomości korzyści z jego zakupu i sprzedaży.

Odwiedź portal KSOW – www.ksow.pl. Zostań Partnerem Krajowej Sieci Obszarów Wiejskich.

Skontaktuj się z nami

Jeśli szukasz więcej informacji o projekcie Spiżarnia Kujawsko-Pomorska napisz do nas lub po prostu zadzwoń.