Klimkiewicz

Zakład Sadowniczy z Wtelna k/Bydgoszczy produkuje naturalne soki owocowe, bez żadnych dodatków, poddane lekkiej pasteryzacji.

Sok wytwarzany jest z jabłek z Gospodarstwa Rolno Sadowniczego Wojciecha Klimkiewicza od ponad 50 lat specjalizującego się w produkcji smacznych, dorodnych i zdrowych owoców, które nie zawierają szkodliwych substancji i są poddawane kontroli państwowej, a ich walory potwierdzają certyfikaty. Firma jest wyposażona w nowoczesne chłodnie z kontrolowaną atmosferą.

Gospodarstwo produkuje rocznie do 10 000 ton owoców. W swoim asortymencie posiada odmiany jabłek: Piros, Delikates, Lobo, Cortland, Elstar, Szampiom, Boskop, Gloster, Jonagoldy: Jonagored, Jonica, Decosta, Idared, Rubin. Z gruszek oferuje Konferencję, Lukasówkę, Komisówkę, Wiliams, Klapsę. Z tych owoców produkowane są soki.

Klientami firmy są małe sklepy, duże sieci handlowe np. Polomarket, Kaufland, Mila oraz odbiorcy w Bułgarii i Estonii.

Firma otrzymała tytuł Rolnika Pomorza i Kujaw w kat. sadownictwo. Jest laureatem konkursów: Wzorowy Ogrodnik i Rolnik-Farmer Roku. Uczestniczy w programie „Owoce w szkole”, którego celem jest zmiana nawyków żywieniowych dzieci i młodzieży. Działa charytatywnie wspomagając takie placówki jak Caritas.

SPRÓBUJ SOKÓW: JABŁKOWEGO, JABŁKOWO-GRUSZKOWEGO I JABŁKOWO RABARBAROWEGO ZE SPIŻARNI KUJAWSKO-POMORSKIEJ.

Dane szczegółowe firmy

Zakład Sadowniczy Wtelno sp.z.o.o Wojciech Klimkiewicz

Adres:ul. Kwiatowa 8
Kod pocztowy:86-011
Miejscowość:Wtelno

Galeria zdjęć firmy Klimkiewicz

Skontaktuj się z nami

Jeśli szukasz więcej informacji o projekcie Spiżarnia Kujawsko-Pomorska napisz do nas lub po prostu zadzwoń.